
Вінчальні свічки, весільні свічки
350 ₴/пара
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 129
+380 (67) 862-02-34
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір свічок ручної роботи з натуральної медової вощини. Набір складається з двох свічок висотою 26 см та діаметром 3-3,5 см. Мають приємний аромат меду.
Ціна вказана на набір.
Також виготовляємо свічки-компліменти для гостей.
За замовленням виготовляємо набори свічок з будь-яким декором. Якщо цей колір не співпадає з колірною гамою Вашого весілля не засмучуйтесь, дзвоніть або пишіть нам) Ми виготовимо набір індивідуально для Вас!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Час горіння | 5 годин |
| Кількість свічок в наборі | 2 шт. |
| Діаметр свічки | 35 мм |
| Висота свічки | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Honey Home |
| Матеріал виготовлення | Бджолиний віск |
| Вид свічки | Подарункова |
| Колір | Бежевий |
| Ароматизована | Ні |
| Ширина свічки | 35 мм |
| Вага свічки | 50 г |
| Матеріал | Віск |
| Форма | Столик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴/пара
- Спосіб упаковки: Картонна коробка - від 10 грн. Пакет подарунковий крафтовий - від15 грн. Коробка подарункова з дизайнерського картону - від 20 грн. Дерев'яна яна брендована коробка - від 100 грн.









