Заставна дошка з системою утеплення ППС (пінополістирол), чудово підходить під використання як влітку, так і взимку. Така дошка, товщиною 20 мм потеплопровідності заміняє 10-13 см деревини.При різких перепадах температур досягається висока теплоізоляція гнізда. Утеплювальні діафрагми дають хороші результати, бджоли не покидають крайню рамку, на краю гнізда тепло і сухо. Сім'ї з утепленими заставними не потрібно додатково утеплювати бічними утеплювальними подушками.
Утеплені заставні дошки бажано встановити з двох сторін гнізда ближче до середини вулика і залишити простір між заставною і стінкою вулика 5-10 см для циркуляції повітря.У більшості випадків гніздо бджіл закінчує зимівлю біля утепленої заставної дошки, де набагато легше підтримувати температуру в гнізді. Матка починає сіяти в крайній рамці біля заставної.
Каркас заставної дошки виготовлений з липи.
Розміри:
Висота: 450 мм
Ширина: 305 мм
Товщина: 20 мм
Довжина верховної планки: 345 мм
Ширина: 32 мм
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Желтый |
| Длина | 450 мм |
| Ширина | 305 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Вес | 2 кг |
| Тип рамок | Неповоротные |
| Количество рамок | 1 |
- Цена: 130 ₴







