Закажи и получи подарокВы экономите 25 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Подарок к 8 Марта»
До складу солодкого подарунка на 8 Березня входить:
1. Мед різнотрав'я (100мл)
2. Чай трав'яний 40г,
3. Мікс горіхів (фундук, кеш'ю, мигдаль) 70г,
4. Свічка з кольорової вощини (колір на вибір) Медові подарункові набори – корисний та дуже милий подарунок, який покаже вашу турботу) Подарунковий набір із медом завжди буде чудовим презентом для близьких, друзів, колег, партнерів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Количество элементов | 4 шт |
| Объем | 100 мл |
| Вес | 200 г |
| Подарочная упаковка | Да |
| Тематика | 8 Марта |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 20 см |
| Цвет | Разные цвета |
| Высота | 8 мм |
| Основные | |
| Материал | Стекло |
Информация для заказа
- Цена: 420 ₴








