Подарунок

Патріотичні свічки подарунок гостям на весілля/хрестини/день народження
85 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 213
+380 (67) 862-02-34
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 25 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Патріотичні свічки подарунок гостям на весілля/хрестини/день народження»
Свічка комплімент на весілля/хрестини/день народження ручної роботи з натуральної медової вощини. Розмір свічок 8,5см х 3,5см. Можуть бути і інших розмірів за вашим побажанням. Мають приємний аромат меду.
На замовлення виготовляємо свічки-компліменти з будь-яким декором. Якщо цей колір не співпадає з колірною гамою Вашого весілля не засмучуйтесь, дзвоніть або пишіть нам) Ми виготовимо свічки індивідуально для Вас!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ароматизована | Ні |
| Матеріал виготовлення | Бджолиний віск |
| Колір | Різні кольори |
| Час горіння | 2 годин |
| Кількість свічок в наборі | 2 шт. |
| Діаметр свічки | 35 мм |
| Ширина свічки | 35 мм |
| Висота свічки | 85 мм |
| Вага свічки | 30 г |
| Матеріал ґніту | Бавовняний |
| Подарункова упаковка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Honey Home |
| Вид свічки | Подарункова |
| Основні атрибути | |
| Призначення | Для свічок |
| Тип | Бонбон'єрка |
| Розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Довжина: | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка - від 10 грн. Пакет подарунковий крафтовий - від15 грн. Коробка подарункова з дизайнерського картону - від 20 грн. Дерев'яна яна брендована коробка - від 100 грн.



