
Свічка з декором, Великодня свічка 260мм х 35мм
150 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 127
+380 (67) 862-02-34
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стрітенська свічка, виготовлена з натурального бджолиного воску, має лікувальні властивості. Під час горіння така свічка пахне, дезінфекціює і гармонізує приміщення, створюючи в домі затишні кімнати.
Качовий восок містить прополіс, бальзами, смоли та інші активні компоненти з вулика, які шкодять мікроорганізмам у повітрі.
Свічки з вощини можуть стати ексклюзивним і корисним подарунком для вас, ваших рідних і знайомих.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ароматизована | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Час горіння | 15 годин |
| Діаметр свічки | 35 мм |
| Ширина свічки | 35 мм |
| Висота свічки | 260 мм |
| Вага свічки | 50 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Honey Home |
| Вид свічки | Декоративна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴










