Сувенірний ящик із деревини — це не тільки можливість підкреслити оригінальність і вишуканість подарунка, але й можливість його безпечного транспортування.
У нас кожен сувенірний ящик — це композиція акуратно обробленого дерева, ручок із натурального декоративного каната, гарної стрічки та подарункової бирки. Деревна стружка також входить до комплекту подарункового паковання.
Дерев'яна коробка чудово підійде для пакування подарунків на Новий рік, День закоханих, 8 Марта чи інше свято.
У нас діє система знижок для гуртових покупців і корпоративних клієнтів. Сувенірна коробка може використовуватися як упаковка подарунка для ваших партнерів, колег, рідних і друзів.
На замовлення виробляють коробки з дерева будь-яких розмірів і декорують стрічками потрібного вам кольору.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 180 ₴







