Подарунок

Набір свічок на день Валентина
450 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 72
+380 (67) 862-02-34
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 25 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Набір свічок на день Валентина»
Свічка з медової вощини (130 х 48мм) - 1 шт.
Свічка з медової вощини (65 х 48 мм) - 2 шт.
Мед різнотрав'я - 100мл
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид свічки | Столова |
| Ароматизована | Так |
| Матеріал виготовлення | Бджолиний віск |
| Колір | Червоний |
| Час горіння | 9 годин |
| Кількість свічок в наборі | 1 шт. |
| Діаметр свічки | 48 мм |
| Ширина свічки | 48 мм |
| Висота свічки | 130 мм |
| Вага свічки | 80 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Honey Home |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴




