Подарунок

Солодкий подарунок на 8 березня у білій коробці
320 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 56
+380 (67) 862-02-34
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 25 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Солодкий подарунок на 8 березня у білій коробці»
До складу солодкого подарунка на 8 Березня входить:
1. Мед різнотрав'я (100мл)
2. Чай трав'яний 40г,
3. Свічка з кольорової вощини (колір на вибір).
Медові подарункові набори – корисний та дуже милий подарунок, який покаже вашу турботу)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Склад подарунка | Чай, Свічка, Мед |
| Кількість елементів | 3 шт. |
| Об`єм | 100 мл |
| Вага | 200 г |
| Подарункова упаковка | Так |
| Тематика | 8 березня |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 15 см |
| Колір | Різні кольори |
| Висота | 10 мм |
| Основні | |
| Матеріал | Стекло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴







