Подарунок

Подарунок на 8 Березня
420 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 50
+380 (67) 862-02-34
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 25 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Подарунок на 8 Березня»
До складу солодкого подарунка на 8 Березня входить:
1. Мед різнотрав'я (100мл)
2. Чай трав'яний 40г,
3. Мікс горіхів (фундук, кеш'ю, мигдаль) 70г,
4. Свічка з кольорової вощини (колір на вибір) Медові подарункові набори – корисний та дуже милий подарунок, який покаже вашу турботу) Подарунковий набір із медом завжди буде чудовим презентом для близьких, друзів, колег, партнерів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість елементів | 4 шт. |
| Об`єм | 100 мл |
| Вага | 200 г |
| Подарункова упаковка | Так |
| Тематика | 8 березня |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 20 см |
| Колір | Різні кольори |
| Висота | 8 мм |
| Основні | |
| Матеріал | Стекло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴







