Подарунок

Бонбоньєрки на весілля, хрестини, день народження
80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 34
+380 (67) 862-02-34
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 25 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Бонбоньєрки на весілля, хрестини, день народження»
Солодкі подарунки – бонбоньєрки на весілля, хрестини, день народження для гостей.
Оформлення зможемо змінити безпосередньо за колірною гамою заходу.
За наповненням доступно:
- мед різнотрав'я,
- мед з ріпака,
- мед липовий,
- мед з персиком,
- мед з мандарином,
- мед з обліпихою,
- мед з чорницею,
- мед з журавлиною,
- мед з малиною,
- мед з лохиною,
- мед з полуницею,
- мікс горіхів: арахіс, мигдаль, фундук, волоський, кешью, гарбузове насіння з журавлиною.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 80 мм |
| Основні | |
| Упаковка | Скляна банка |
| Вид меду | Різнотрав'я |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Мішечок |
| Призначення | Для солодощів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴



