Подарунок

Подарунок новорічний набір мед і свічка
390 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 8
+380 (67) 862-02-34
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 25 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Подарунок новорічний набір мед і свічка»
Медові подарункові набори – корисний та дуже милий подарунок, який покаже вашу турботу)
"Подарунок новорічний набір мед і свічка" складається з:
1. Мед різнотрав'я (100мл)
2. Липовий мед (100мл)
3. Свічка з кольорової вощини (колір в асортименті)
4. Дерев'яна іграшка на ялинку.
Подарунковий набір із медом завжди буде чудовим презентом для близьких, друзів, колег, партнерів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Склад подарунка | Іграшка, Мед, Свічка |
| Кількість елементів | 4 шт. |
| Об`єм | 200 мл |
| Вага | 280 г |
| Подарункова упаковка | Так |
| Наявність сертифіката | Так |
| Тематика | Новий Рік |
| Подарунок для | Універсальний |
| Тематика свята | Новий рік, Різдво |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 10 см |
| Висота | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴



