
Крафтовий подарунок з медом, чаєм та горіхами
795 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 182
+380 (67) 862-02-34
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подарунковий набір з медом, чаєм, горіхами та свічкою в крафтовій коробці (8 мініатюр) складається з:
- мед липовий 50мл,
- мед різнотрав'я 50мл,
- мед соняшниковий 50мл,
- акацієвий мед з мигдалем 50г,
- акацієвий мед з кеш'ю 50г,
- акацієвий мед з арахісом 50г,
- акацієвий мед з волоським горіхом 50г,
- акацієвий мед з насінням гарбуза та журавлиною 50г,
- свічка з натуральної вощини,
- асорті горіхів 50г
- трав'яний чай 50г
Медові подарункові набори – корисний та дуже милий подарунок, який покаже вашу турботу).
Подарунковий набір з медом та горіхами буде чудовим презентом для близьких, друзів, колег, партнерів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість елементів | 11 шт. |
| Об`єм | 400 мл |
| Вага | 550 г |
| Подарункова упаковка | Так |
| Наявність сертифіката | Ні |
| Тематика | Новий Рік |
| Подарунок для | Універсальний |
| Тематика свята | День Народження, 8 березня, День святого Валентина, Новий рік, Великдень, Останній дзвінок, Перший дзвінок, День вчителя, Професійне свято, Ювілей, Народження дитини, Різдво |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 20 см |
| Колір | Бежевий |
| Висота | 70 мм |
| Основні | |
| Матеріал | Папір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795 ₴



