
Весільні свічки Сімейне вогнище, вінчальні свічки
450 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 184
+380 (67) 862-02-34
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір весільних свічок ручної роботи з медової вощини лимонного кольору. Набір складається з двох свічок висотою 26 см та діаметром 3,5 см, а також свічки висотою 13 см та діаметром 4,8 см. Мають приємний аромат меду.
Ціна вказана на набір.
Також виготовляємо свічки-компліменти для гостей.
За замовленням виготовляємо Весільні свічки Сімейне вогнище, вінчальні свічки з будь-яким декором. Якщо цей колір не співпадає з колірною гамою Вашого весілля не засмучуйтесь, дзвоніть або пишіть нам) Ми виготовимо набір індивідуально для Вас!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ароматизована | Ні |
| Час горіння | 15 годин |
| Кількість свічок в наборі | 3 шт. |
| Діаметр свічки | 35 мм |
| Ширина свічки | 35 мм |
| Висота свічки | 260 мм |
| Вага свічки | 100 г |
| Матеріал виготовлення | Бджолиний віск |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Honey Home |
| Вид свічки | Подарункова |
| Матеріал | Віск |
| Форма | Столик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴










