Подарунок

Подарунковий набір свічок з медової вощини (4 шт)
490 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 195
+380 (67) 862-02-34
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 25 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Подарунковий набір свічок з медової вощини (4 шт)»
Подарунковий набір свічок з натуральної вощини – корисний та дуже милий подарунок, який покаже вашу турботу)
Свічка з медової вощини (130 х 48мм) – 4 шт.
Колір в асортименті:
1-чорний
2-фіолетовий
3-червоний
4-рожевий
5-помаранчевий
6-бірюзовий
7-зелений
8-зелене яблуко
9-оливковий
10-фісташковий
11-світло червоний
12-темно синій
13- коричневий
14-синій
15- бузковий
16-кремовий
17-морська хвиля
18-сірий
19-пастельно помаранчевий
20- яскраво рожевий
21- пастельно жовтий
22-бронза
23-золото
24-винний
25-натуральний
Подарунковий набір свічок ручної роботи завжди буде чудовим презентом для близьких, друзів, колег, партнерів на Новий рік, День Закоханих, 8 Березня чи будь-яке свято.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ароматизована | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал виготовлення | Бджолиний віск |
| Час горіння | 28 годин |
| Кількість свічок в наборі | 4 шт. |
| Діаметр свічки | 45 мм |
| Ширина свічки | 45 мм |
| Висота свічки | 130 мм |
| Вага свічки | 80 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Honey Home |
| Вид свічки | Декоративна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴










