
Воскові свічки, Свічки з вощини (висота 8,5см, діаметр 6см)
100 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 215
Воскові свічки ручної роботи. Висота свічки 8,5см, діаметр 6см. Час горіння - більше 4 годин.
Також в наявності свічки висотою 13см, діаметр 3,2см - 50 грн,
свічки висотою 20см, діаметр 1,5см - 27 грн,
свічки висотою 26см, діаметр 2см - 50 грн,
свічки висотою 13см, діаметр 4,5см - 100 грн,
свічки висотою 8,6см, діаметр 4,5см - 70 грн,
свічки висотою 6,5см, діаметр 4,5см - 60 грн.
Колір свічок на вибір:
1-чорний
2-фіолетовий
3-червоний
4-рожевий
5-помаранчевий
6-бірюзовий
7-зелений
8-зелене яблуко
9-оливковий
10-фісташковий
11-світло червоний
12-темно синій
13- коричневий
14-синій
15- бузковий
16-кремовий
17-морська хвиля
18-сірий
19-пастельно помаранчевий
20- яскраво рожевий
21- пастельно жовтий
22-бронза
23-золото
24-винний
25-натуральний
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид свічки | Столова |
| Ароматизована | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Час горіння | 5 годин |
| Діаметр свічки | 60 мм |
| Ширина свічки | 60 мм |
| Висота свічки | 85 мм |
| Вага свічки | 50 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Honey Home |
- Ціна: 100 ₴






